Polirom img carte    
CAUTA: DUPA: Start cautare    Cautare avansata
Polirom Infinite Menus, Copyright 2006, OpenCube Inc. All Rights Reserved.
 
Despre Noi - Contact

IASI: Bd. Copou nr. 4, 700506 ROMANIA · CP 266 · Tel & Fax: 0232-214.100, 0232-214.111
Cont bancar: RO83INGB0014000038548911, ING Bank Iasi
Distributie: Tel & Fax: 0232-217.440 · 0232-218.363 · E-mail: office@polirom.ro

BUCURESTI: Splaiul Unirii nr. 6, Bl. B3A, sc. 1, et. 1, sector 4, cod 040031, OP 53, CP 15-728 · Tel & Fax: 021-313.89.78, distributie: 021-313.89.77
E-mail: office.bucuresti@polirom.ro

Silviu Lupescu, director general - office@polirom.ro
Paul Paduraru, director de productie - paul.paduraru@polirom.ro
Cristian Calancea
, director economic - cristian.calancea@polirom.ro
Mihaela Vieru, asistent director general - office@polirom.ro

DIRECTIA PRODUCTIE EDITORIALA:

Adrian Serban, director-editorial Iasi (non-fictiune, carte universitară)  - adrian.serban@polirom.ro
Catalina Staicu, proprietate intelectuala, Iaşi - catalina.staicu@polirom.ro
Ema Stoleriu, redactor-sef Iasi (coordonator colectii limbi straine) - ema.stoleriu@polirom.ro 
Teona Agape, secretariat redactie Iaşi - secretariat.redactie@polirom.ro 
Bogdan-Alexandru Stanescu, director editorial (literatura universala) - bogdan.stanescu@polirom.ro
Alin Croitoru, redactor-sef Bucuresti (literatura universala) - alin.croitoru@polirom.ro
Valentina Chiriţă, proprietate intelectuala, Bucureşti (literatură universala) - office.bucuresti@polirom.ro

Madalina Ghiu, redactor sef "Cartea Romaneasca"- ecr@cartearomaneasca.ro 
Lucian Dan Teodorovici, consilier editorial (literatura romana) - coordonator colectie
Daniel Cristea-Enache, consilier editorial (literatura romana) - dan.cristea-enache@polirom.ro  
Radu Raileanu, director artistic - radu.raileanu@polirom.ro 
Carmen Parii, grafician - carmen.parii@polirom.ro 
Daniel Scurtu, sef DTP - daniel.scurtu@polirom.ro
George Onofrei, redactor-sef "Suplimentul de cultura", coordonator colectie Ego.Publicisticageorge.onofrei@polirom.ro 

DIRECTIA COMERCIALA:
Viorel Cordun, director comercial - viorel.cordun@polirom.ro
Vlad Vinatoru, director vinzari - vlad.vinatoru@polirom.ro
Silvia Bucur, director vinzari Bucuresti - silvia.bucur@polirom.ro
Maria Bunduc, asistent director comercial - comercial@polirom.ro
Alina Hagiu, comenzi www.polirom.ro si carte prin posta - sales@polirom.ro
Andreea Stoica, comenzi www.polirom.ro si carte prin posta - sales@polirom.ro

DIRECTIA PROMOVARE:
Claudia Fitcoschi
, director de promovare si relatii cu presa, Iasi - claudia.fitcoschi@polirom.ro
Ana-Maria Tabarca, redactor de promovare, Iasi - anamaria.tabarca@polirom.ro

 

 

 Inregistrare
 Reamintire parola
COS CUMPARATURI
nici un produs
Catalog noutati vara 2014 Catalog noutati
vara 2014


Descarca Oferta Cartilor Disponibile Descarca Oferta
Cartilor Disponibile
Carte Romaneasca
Romanian Writers
Suplimentul de Cultura
Rss Feed
Metode de plata
Sa ne intilnim pe Facebook   

Autoritatea Nationala pentru Protectia Consumatorilor
 
Informatii Difuzori  ::  Clubul Cartii  ::  Cariere la Polirom  ::  Newsletter  ::  Politica de Confidentialitate  ::  Harta Sit