Polirom img carte    
CAUTA: DUPA: Start cautare    Cautare avansata
Polirom Infinite Menus, Copyright 2006, OpenCube Inc. All Rights Reserved.
 
Informatii difuzori

Informatii pentru difuzori

Editura Polirom are o distributie care vizeaza toate judetele tarii, colaborind in prezent cu peste 300 de difuzori de carte (librarii si en-gross-uri specializate). Totodata sintem interesati de largirea retelei. Ne declaram interesati de negocierea unor noi contracte cu librarii recent deschise si cu cele care doresc sa-si diversifice oferta prin preluarea titlurilor editate de noi.

Pentru amanunte in vederea realizarii unui contract, va rugam sa contactati agentii de vinzari responsabili de zona dumneavoastra, conform hartii.

Oferta cartilor disponibile (ca document XLS, pentru download).

Harta punctelor de difuzare

 Eduard Oloiniuc, 0721/364725* eduard.oloiniuc@polirom.ro

Sorin Vacaru, 0722/548785* sorin.vacaru@gmail.com
Lucian Ferariu, 0723/180391* lucian.ferariu@polirom.ro

Director vinzari Bucuresti: Cristian Petrescu: 0726/303341 * cristian.petrescu@polirom.ro
DIrector vinzari tara: Vlad Vinatoru: 0722/631868 * vlad.vinatoru@polirom.ro

Aceste numere sint valabile pentru reteaua de librarii. Pentru comenzile ramburs va rugam sa va adresati la 0232/214100, 214111 sau la sales@polirom.ro


Pentru Republica Moldova: Alexandru Solcan, 0992-246493, 0992-224849, asolcan@land.ru

 Inregistrare
 Reamintire parola
COS CUMPARATURI
nici un produs
Catalog noutati marti 2017 Catalog noutati
martie 2017


Descarca Oferta Cartilor Disponibile Descarca Oferta
Cartilor Disponibile
Carte Romaneasca
Romanian Writers
Suplimentul de Cultura
Rss Feed
Metode de plata
Sa ne intilnim pe Facebook   

Autoritatea Nationala pentru Protectia Consumatorilor
 
Informatii Difuzori  ::  Clubul Cartii  ::  Cariere la Polirom  ::  Newsletter  ::  Politica de Confidentialitate  ::  Harta Sit